#2980

Anonym

    Mia, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Nicola, rozumiem, že ťa myšlienka na prvý sex trápi a rada by som
    ťa ubezpečila, že je to úplne normálne. Prvý sex veľmi pravdepodobne bude
    o čosi menej príjemný ako tie ďalšie, no dôležité je byť uvoľnená a
    dôverovať svojmu partnerovi. Práve preto je dôležité mať prvý sex
    s niekým, koho máš rada, komu veríš, s kým vieš dobre komunikovať a
    kto ťa rešpektuje. Tak nebude prvý sex ani bolestivý, ani trápny a ak by sa
    ti čokoľvek nepáčilo alebo ti bolo nepríjemné, vieš to svojmu partnerovi
    povedať. Nikdy však nemaj prvý sex len preto, že by ťa do toho niekto
    tlačil, je dôležité poznať svoje limity a rešpektovať samú seba.
    Držím palce.