#3111

Anonym

    Anonymná:

    Ahoj Matej, je mi veľmi ľúto, že sa takto cítiš. Úplne rozumiem, že
    táto situácia pre teba nie je ľahká. Rozhodne sa však nemusíš báť, že
    nikdy nič nedosiahneš. Je veľa ľudí, ktorí mali všelijakých rodičov a
    napriek tomu dosiahli úspechy v živote. Môžeš dosiahnuť všeličo, len
    musíš byť vytrvalý a snažiť sa a výsledky sa isto dostavia. A určite
    vytrvalosť a snahu máš, už len tým, že ťa táto téma trápi. Držím ti
    palce a verím v teba.