#3215

Anonym

    Mia, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Dianka, úplne rozumiem tvojej potrebe súkromia a máš na ňu určite
    plné právo. No hlavne v tejto dobe, keď sú celé rodiny spolu väčšinu
    času zatvorené v 1 domácnosti, je naozaj ťažké nielen si svoje vlastné
    súkromie zachovať, ale ho aj nenarúšať druhým, pretože každého hranice
    sú rôzne široké. Najjednoduchšie by preto bolo, keby si sa so svojou
    rodinou porozprávala a vysvetlila im, že ti je ich správanie nepríjemné a
    bola by si rada, keby ste sa dohodli na nejakých pravidlách. Verím, že to
    dobre dopadne a držím palce.