#3335

Anonym

    Lea-rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Dievča z mesta, nazor na fishnety môže mať každý vlastný podľa
    toho z akého uhla pohľadu to berie. Myslim si, že je v poriadku ich nosiť
    pokiaľ sa v tom cítiš pohodlne a je len na tebe ako a s čím si to
    zladíš. Môžeš to nosiť napriklad pod roztrhané nohavice alebo hoci aj
    k sukni alebo kraťasom.