#3412

Anonym

    Emma, rovesnícka poradňa:

    Ahoj, Tomáš, podľa mňa je dôležité si uvedomiť, čo ty sám od toho
    vzťahu očakávaš. Ak chceš, aby bol váš vzťah vážnejší, určite by
    som navrhovala porozprávať sa s ňou. Niekedy to nemusí byť ľahké,
    môžeš sa stretnúť s rôznymi reakciami okolia, no v prvom rade ide
    o vás dvoch a ak ste šťastní, je to to najdôležitejšie a určite sa
    nevzdávaj vášho vzťahu len pre vek, ktorý už o pár rokov nebude vôbec
    dôležitý 🙂 držím palce, aby všetko dopadlo dobre a želám veľa
    šťastia