14. marca 2021 o 7:36
#3428
Anonym
Mia, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj, úplne rozumiem tvojmu strachu či obavám, no myslím si, že naozaj
nie sú opodstatnené. Ako si už asi sama zistila – nie je bezpečné
posielať náhodným ľuďom na internete svoje telefónne číslo a fotky,
pretože obe môžu byť rôzne zneužité. Urobila si veľmi dobre, keď si si
dané účty vymazala a zmenila si číslo – to je vlastne maximum, čo vieš
v tejto situácii spraviť. Rozumiem, že stále máš v sebe nejaké obavy,
no chcela by som ťa ubezpečiť, že šanca, že by ťa aj napriek tomu niekto
našiel, je naozaj mizivá. Veľa šťastia do budúcna.
