#3460

Anonym

    Emma, rovesnícka poradňa:

    Ahoj, L.J., je úplne v pohode, že si spanikárila, hlavne ak si to
    vôbec nečakala. V tejto situácii by asi bolo naozaj najlepšie sa
    porozprávať s tvojím kamarátom a vysvetliť mu svoje pocity. Ak mu na
    tebe skutočne záleží, myslím si, že by to mohol pochopiť
    vzhľadom na to, že aj pre teba to bolo niečo nové a nemala si čas si
    to všetko premyslieť 🙂 Možno sa môžete spolu potom aj stretnúť
    niekde na prechádzke a porozprávať sa o všetkom. Držím palce.