#3636

Anonym

    Emma, rovesnícka poradňa:

    Ahoj, Viki, keď už vieš výsledok testu, najlepšie bude sa porozprávať
    o tom so svojím priateľom a vašimi rodičmi. Je dôležité si všetko
    premyslieť, lebo tvoje rozhodnutie môže ovplyvniť tvoj ďalší život a
    život tvojho dieťaťa. Rozhodne by si nemala robiť žiadne unáhlené závery
    vzhľadom na tvoje terajšie emócie. Dopraj si chvíľku času, kým si to
    všetko premyslíš. Spíš si veci za a proti a určite sa o tom rozprávaj
    s viacerými ľuďmi ako len s tvojou rodinou, ak chceš, môžeš napísať
    na chat Linky alebo si nájsť nejakého psychológa v tvojom okolí. Bez
    ohľadu na to, ako sa rozhodneš, Linka detskej dôvery je tu pre teba a
    kedykoľvek nám môžeš napísať a my sa pokúsime ti čo najlepšie
    pomôcť. Veľa, veľa šťastia a síl ti prajem.