#3640

Anonym

    S:

    Ahoj Viki, aj byť na tvojom mieste, idem si do lekárne kúpiť tehotenský
    test. Spravíš si ho, a aspoň budeš vedieť čo a ako… Držím palce a ak
    chceš daj vedieť:)