27. mája 2021 o 20:43
#3663
Anonym
Lenka – rovesnícka poradňa:
Ahoj Linda, som rada, že si sa nám zdôverila. Každý z nás je
jedinečná bytosť a každý z nás cíti, že kto mu je sympatický a s kým
sa chce dať do reči a s kým nie. Dôležité je počúvať svoje vnútro a
riadiť sa svojimi pocitmi. Je úplne v poriadku, ak pri niektorých
situáciách si skôr ako „poslucháčka“ a inokedy sa viac zapájaš do
debaty. Určite si nájdeš takého partnera, ktorý Ti bude podobný a
s ktorým si budeš rozumieť. Nie každý z nás je ukecaný a veľa ľudí
rozpráva iba taak, aby nebolo trápne ticho, ale je dôležité najmä to, čo
človek hovorí a aby to bolo aj k veci. Ty sama najlepšie vieš, čo máš
kedy povedať a nerob si nič z toho, ak sa na teba budú ostatní zvláštne
pozerať. Držím Ti palce 🙂
