#3663

Anonym

    Lenka – rovesnícka poradňa:

    Ahoj Linda, som rada, že si sa nám zdôverila. Každý z nás je
    jedinečná bytosť a každý z nás cíti, že kto mu je sympatický a s kým
    sa chce dať do reči a s kým nie. Dôležité je počúvať svoje vnútro a
    riadiť sa svojimi pocitmi. Je úplne v poriadku, ak pri niektorých
    situáciách si skôr ako „poslucháčka“ a inokedy sa viac zapájaš do
    debaty. Určite si nájdeš takého partnera, ktorý Ti bude podobný a
    s ktorým si budeš rozumieť. Nie každý z nás je ukecaný a veľa ľudí
    rozpráva iba taak, aby nebolo trápne ticho, ale je dôležité najmä to, čo
    človek hovorí a aby to bolo aj k veci. Ty sama najlepšie vieš, čo máš
    kedy povedať a nerob si nič z toho, ak sa na teba budú ostatní zvláštne
    pozerať. Držím Ti palce 🙂