#3696

Anonym

    Klára:

    Ahoj Mária, bohužiaľ niektoré mami sú už raz také, neboj sa niesi
    jediná a práve preto existuje mnoho videí, influemcerov, článkov či aj
    poradni ako táto kde sa môžeš na všetko popýtať, viem že to nieje ono
    ako s mamou ale ako kompenzácia je to podľa mna fajn ale ak by si chcela sa
    snou naozaj porozpravat možno jej to skús povedať ak si ešte neskúsila a
    možno ťa jej reakcia pozitívne prekvapí, tak či onak my sme tu pre teba a
    radi ti odpovieme na tvoje otazky. Držím palce 🙂