#5239

Anonym

    Mimi, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj, som rada, že si napísala do rovesníckej poradne. Bolesť pri
    zavádzaní môže spôsobiť aj to, keď používaš príliš veľké tampóny,
    no nemusí to tak byť. Preto by som ti odporúčala vyskúšať viacero
    menštruačným pomôcok a možno nájdeš niečo čo ti viac vyhovuje. Ak
    preferuješ tampóny nad vložkami a táto bolesť neustupuje, neboj sa
    navštíviť gynekológa, keďže lekár ťa dokáže vyšetriť a určiť
    z akého dôvodu ťa to môže bolieť. Verím, že všetko bude v poriadku, a
    že to bude lepšie.