#5319

Anonym

    Jakub, rovesnícky poradca:

    Ahoj Lea, cením si, že si mala odvahu sa nám s týmto zveriť. Rozumiem,
    že prežívaš veľkú bolesť a to, s čím bojuješ, musí byť pre teba
    náročné. Neviem si predstaviť ako ťažké to musí pre teba byť.
    V živote nejdú veci vždy takým smerom, akým by sme chceli, ale s odstupom
    času vnímame veci inak. Môže to trvať roky, no stále je tu aj iná
    možnosť, ktorú nevidíme a potrebujeme ju nájsť. Môžeš sa s týmto
    zdôveriť niekomu z tvojich blízkych, komu dôveruješ, a myslím si, že by
    o tvojej situácii mali vedieť aj tvoji rodičia, aj napriek tomu, že si to
    nepraješ. Taktiež sa môžeš obrátiť aj na psychológa, ktorý ti pomôže
    odbornejšie. Obrátiť sa ale môžeš aj na našu Linku detskej dôvery cez
    e-mail (odkazy@linkadeti.sk),
    skype (linka deti), alebo telefónne číslo (0907 401 749) Zaslúžiš si
    cítiť sa lepšie a nájsť vhodnú podporu. Držím ti palce.