#5519

Anonym

    Blanka:

    Podľa mňa je to normálne. Ja keď som bola malá tak som spravila kytice a
    dávala ich každému koho som stretla. Ja si myslím že možno ti ta teta bola
    sympatická tým pádom si mu dala tie kvietky. Ale to je iba môj názor.