25. mája 2025 o 22:00
#5643
Anonym
Anonymka:
Ahoj ja som taká ako ty, tiež nenosím mejkap ani šaty a rada chodím
v teniskách. Som rada že som niekoho našla ako ja. Je to podľa mňa úplne
v pohode. Bohužial, s dnešnými ľuďmi sa niekedy nedá nič urobiť, no
pamätaj si že dôležité je, že ty sa v oblečení cítiš dobre a
príjemne.
