#5709

Anonym

    Eva, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj, Laura,

    vážim si a ďakujem, že si sa na nás obrátila. Rozumiem ti. Vo vzťahu
    vždy chceme, aby nás mal ten druhý rád a správal sa voči nám pekne, no
    nie vždy to takto, žiaľ, je. V takejto situacii by si mala urobit iba
    jedine. Nechat ho ist. Ak by ta skutocne, cisto lubil, neurobil by ti to. Možno
    sa bojíš opustenia, bojíš sa toho, že stratíš niekoho, koho ľúbiš, ale
    ľúbi on teba? Urobil by toto človek, ktorý skutočne ľúbi? Myslím si, že
    na tieto otázky odpovede poznáš. Ty si zo všetkých najdoležitejšia. Nikto
    by sa s nami nemal zahrávať a ubližovať nám, a ak sa tak stane/deje, mali
    by sme v sebe nájsť silu a odísť. Všetko v našom živote nás posúva
    vpred, a toto je iba ďaľšia prekážka na ceste k sebarozvoju. O nejaký
    čas si na to spomenieš a budeš rada, že si to dokázala. Tým, že odídeš,
    otvoríš k sebe cestu pre niekoho, kto si ťa skutočne zaslúži. Verím, že
    to zvládneš. ❤️