#2548

Anonym

    Nika:

    Ahoj Daniel. Naozaj je mi ľúto, ako sa cítiš. Vidím, že je to pre teba
    ťažké a veľmi ťa obdivujem za to, že dokážeš nepiť, nefajčiť a
    nedrogovať napriek tomu, že to tak robia ostatní. Napadá mi, že by možno
    pomohlo sa s najlepším kamarátom porozprávať (keď nie je opitý ani
    zdrogovaný) a vysvetliť si, čo sa stalo. Skús zdôrazniť, že si kvôli
    tomu nešťastný a že máš strach o neho a jeho zdravie. Ak to nepomôže,
    môžeš skúsiť nájsť si kamarátov aj inde – v nejakých krúžkoch,
    v iných triedach atď. Hlavne buď vždy sám sebou a nezačni fajčiť, piť
    a drogovať iba preto, že to tak robia ostatní. Držím ti palce.