2. decembra 2019 o 16:54
#2318
Anonym
Emma – rovesnícka poradňa:
Ahoj Filip, vidím, že prežívaš ťažšie obdobie vo svojom živote, ale
som rada, že si sa nám odhodlal napísať a povedal si nám, čo ťa ťaží.
Neboj sa, vôbec nás tým neoberáš o čas. Ak by si sa chcel porozprávať
so psychológom, pokojne nám napíš do chatu, kde sa nachádzajú odborníci a
budú sa snažiť ti pomôcť. Držím palce a dúfam, že sa všetko vyrieši a
zvládneš to.
