#2318

Anonym

    Emma – rovesnícka poradňa:

    Ahoj Filip, vidím, že prežívaš ťažšie obdobie vo svojom živote, ale
    som rada, že si sa nám odhodlal napísať a povedal si nám, čo ťa ťaží.
    Neboj sa, vôbec nás tým neoberáš o čas. Ak by si sa chcel porozprávať
    so psychológom, pokojne nám napíš do chatu, kde sa nachádzajú odborníci a
    budú sa snažiť ti pomôcť. Držím palce a dúfam, že sa všetko vyrieši a
    zvládneš to.