21. februára 2020 o 12:42
#2548
Anonym
Nika:
Ahoj Daniel. Naozaj je mi ľúto, ako sa cítiš. Vidím, že je to pre teba
ťažké a veľmi ťa obdivujem za to, že dokážeš nepiť, nefajčiť a
nedrogovať napriek tomu, že to tak robia ostatní. Napadá mi, že by možno
pomohlo sa s najlepším kamarátom porozprávať (keď nie je opitý ani
zdrogovaný) a vysvetliť si, čo sa stalo. Skús zdôrazniť, že si kvôli
tomu nešťastný a že máš strach o neho a jeho zdravie. Ak to nepomôže,
môžeš skúsiť nájsť si kamarátov aj inde – v nejakých krúžkoch,
v iných triedach atď. Hlavne buď vždy sám sebou a nezačni fajčiť, piť
a drogovať iba preto, že to tak robia ostatní. Držím ti palce.
