24. marca 2020 o 14:17
#2623
Anonym
Rovesnicky poradca – Arni:
Ahojj Nihilist, som rád že si nám napísala. Ano, posledné týždne/
mesiace sú pre každého veľmi ťažké. Domáce úlohy, doma len sedieť, ba
aj sa nudit… Nič nie je večné. Samozrejme nebude to večné. O tyzden,
2 možno o mesiac sa všetko vráti do starých koľají. Len treba vydržať.
Trpezlivosť ruže prináša ?.Život si treba užívať aký deň. Samozrejme
nie každý deň musí byť niečím výnimočným. Ale každý má nejaké
„úžasné “ dni. Najdi si nejaky koníček ktorý tá bude baviť v tomto
období. Čítanie kníh, hranie na PC, volať s kamarátmi…
