#2705

Anonym

    Eliška:

    Ahoj,ja to mám podobné že niekedy sa tak zamyslím že prečo existujem a
    pod. Ale podľa mňa je to v pohode pretože z času na čas sa určite
    každý zamyslí nad takými možno banálnymi otázkami