27. augusta 2020 o 18:42
#2878
Anonym
Mia, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Barbora, rozumiem, že sú pre teba tieto vzťahy dôležité a že nie
je ľahké byť na hranici dvoch skupín. Avšak ako si aj sama spomenula,
zvolila by som asi taktiku ignorovania tohto vzťahu. To, že niektorí títo
kamaráti sa s tou druhou skupinou kamarátia asi neovplyvníš, no zároveň
to neznamená, že sa s nimi musíš kamarátiť aj ty. Je rozhodne fajn, že
si sa rozhodla dať tvojim kamarátom vedieť o tom, čo o tebe tí druhí
ľudia šírili, no úplne zabrániť im stretávať sa tiež nejde. Zostáva ti
jedine veriť im, ale aj naďalej by som bola opatrná. Ale rozhodne by snažila
sa tým nejako veľmi netrápiť. Želám veľa šťastia.
