Anonym
Mia, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Maťka, verím, že poznámky ohľadom tvojich pŕs rozhodne nie sú pre
teba práve najpríjemnejšie. Vedz však, že prichádzajú hlavne od ľudí,
ktorí sú sami so sebou s niečím nespokojní, či už ide o chlapcov alebo
dievčatá a pokiaľ ty ich poznámkam nedovolíš, aby ťa ranili, tak
automaticky strácajú na svojej sile. Pretože ľudia, ktorí ťa majú
skutočne radi, nikdy nebudú riešiť, ako vyzeráš. Na jednej strane je
dôležité si uvedomiť, že tvoje prsia ešte môžu počas puberty porásť,
no sama viem, že keď si raz človek vymyslí “nedostatok”, tak je veľmi
náročné orientovať sa na to, že raz tým “nedostatkom” nebude. Zamerala
by som sa teda na cvičenie, ktoré som ti opísala v predchádzajúcej
správe – stále, keď ti niekto (alebo ty sama sebe) povie nejaký
nepríjemný komentár ohľadom tvojich pŕs, posnaž sa ho vymeniť za nejaké
ich pozitívum či peknú myšlienku. Veľa šťastia.
