#2902

Anonym

    Mia, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Maťka, verím, že poznámky ohľadom tvojich pŕs rozhodne nie sú pre
    teba práve najpríjemnejšie. Vedz však, že prichádzajú hlavne od ľudí,
    ktorí sú sami so sebou s niečím nespokojní, či už ide o chlapcov alebo
    dievčatá a pokiaľ ty ich poznámkam nedovolíš, aby ťa ranili, tak
    automaticky strácajú na svojej sile. Pretože ľudia, ktorí ťa majú
    skutočne radi, nikdy nebudú riešiť, ako vyzeráš. Na jednej strane je
    dôležité si uvedomiť, že tvoje prsia ešte môžu počas puberty porásť,
    no sama viem, že keď si raz človek vymyslí “nedostatok”, tak je veľmi
    náročné orientovať sa na to, že raz tým “nedostatkom” nebude. Zamerala
    by som sa teda na cvičenie, ktoré som ti opísala v predchádzajúcej
    správe – stále, keď ti niekto (alebo ty sama sebe) povie nejaký
    nepríjemný komentár ohľadom tvojich pŕs, posnaž sa ho vymeniť za nejaké
    ich pozitívum či peknú myšlienku. Veľa šťastia.