#2904

Anonym

    Mia, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Maťka, rozumiem, že ťa veľkosť tvojich pŕs trápi. V prvom rade
    je dôležité uvedomiť si, že ak si ešte v puberte, tvoje prsia budú ešte
    veľmi pravdepodobne rásť a formovať sa. Chcela by som ti však povedať, že
    akokoľvek klišé to znie, všetky prsia sú svojím spôsobom krásne a majú
    určité výhody. Mám kamarátky, ktoré majú veľké prsia a sú z toho
    nešťastné, pretože ich bolí chrbát, hrbia sa, musia si kupovať drahé
    podprsenky a ich prsia priťahujú pohľady a poznámky. Pritom malé prsia
    majú kopec výhod – ľahšie sa s nimi športuje, človek nemusí míňať
    kopec peňazí na podprsenky a pokojne môžeš nosiť večerné šaty
    s odhaleným chrbtom a bez podprsenky a vyzerá to pekne decentne. To len my
    ľudia sme také zvláštne tvory, že stále na sebe hľadáme nedostatky,
    pritom si ani neuvedomujeme, koľko pozitív môže plynúť z toho, čo už
    máme. Skúsila by som sa teda stále, keď ti napadne ohľadom tvojich pŕs
    negatívna myšlienka, uvedomiť si ju a nahradiť ju niečím pozitívnym.
    Držím palce.