#2910

Anonym

    Emma, rovesnícka poradňa:

    Ahoj, Paťka, nemyslím si, že sú na tvoje otázky správne odpovede.
    Záleží len na tom, čo preferuješ ty a nie je zlá ani jedna
    odpoveď. Je jedno, či si zvolíš cvičiť v klasickej podprsenke alebo
    športovej, či používaš tampóny alebo vložky. Dôležité je
    len to, aby si sa cítila pohodlne. To, čo môže vyhovovať mne a
    ostatným dievčatám, nemusí vyhovovať aj tebe. Ako sprej som mala na
    mysli deodorant alebo parfém, podľa toho, čo ti vyhovuje viac. Cvičenie
    počas menštruácie je síce ťažšie, ale nie nezvládnuteľné.
    Nie je to dôvod na vynechanie cvičenia, no pokiaľ by ťa to veľmi
    bolelo, povedz to svojej učiteľke telesnej. Držím palce.