11. septembra 2020 o 20:32
#2910
Anonym
Emma, rovesnícka poradňa:
Ahoj, Paťka, nemyslím si, že sú na tvoje otázky správne odpovede.
Záleží len na tom, čo preferuješ ty a nie je zlá ani jedna
odpoveď. Je jedno, či si zvolíš cvičiť v klasickej podprsenke alebo
športovej, či používaš tampóny alebo vložky. Dôležité je
len to, aby si sa cítila pohodlne. To, čo môže vyhovovať mne a
ostatným dievčatám, nemusí vyhovovať aj tebe. Ako sprej som mala na
mysli deodorant alebo parfém, podľa toho, čo ti vyhovuje viac. Cvičenie
počas menštruácie je síce ťažšie, ale nie nezvládnuteľné.
Nie je to dôvod na vynechanie cvičenia, no pokiaľ by ťa to veľmi
bolelo, povedz to svojej učiteľke telesnej. Držím palce.
