#2912

Anonym

    Emma, rovesnícka poradňa:

    Ahoj, Paťka, myslím, že väčšina dievčat nosí to, čo nám
    povedia učitelia: biele tričko, pohodlné e nohavice (legíny alebo
    tepláky) a mikinu. Ja osobne (a ani moje spolužiačky) si podprsenku na
    telesnú nemením, no ak to ty chceš a vieš, že sa budeš cítiť
    lepšie, pokojne tak urob. Nemyslím si, že niekomu to bude pripadať
    zvláštne. My sa po telesnej osprchovať priestor nemáme, takže si
    stále vezmeme aspoň sprej, no ak sa chceš sprchovať, spýtaj sa vašej
    telocvikárky, či vôbec môžete. Počas mojich dní to mám celkom
    podobne, len si vezmem pohodlnejšie nohavice (zväčša tepláky). Hlavne
    však je, aby si sa ty cítila pohodlne a našla si to „svoje“.
    Držím palce.