#3487

Anonym

    Mia, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Tamara, úplne rozumiem, že asi žiaden vzťah dcéry s mamou nie je
    počas puberty úplne najlepší. Rovnako to bolo aj u mňa a úprimne –
    človek povie počas hádky mnoho vecí, ktoré by inak nepovedal, aj keď to
    v danom momente tak nemyslí. Celá táto situácia môže byť aktuálne ešte
    vyhrotenejšia kvôli tomu, že sme spolu všetci zavretí v našich domovoch a
    aj preto si začíname prekážať a sme výbušnejší. Skúsila by som sa
    možno tvojej mame zdôveriť, že ťa mrzí, keď sa tak často hádate a že
    by si to chcela zmeniť – a úprimne sa s ňou porozprávať o tom, čo by
    ste pre to obe vedeli spraviť. Ja sama som pomerne výbušná povaha a veľmi
    mi pomáha, ak sa pred tým, než poviem niečo nepekné, zhlboka nadýchnem a
    napočítam do päť, až tak sa rozhodnem, či to napokon predsa len poviem.
    Veľa šťastia.