12. apríla 2021 o 18:06
#3526
Anonym
Emma, rovesnícka poradňa:
Ahoj, som rada, že si sa rozhodol vyrozprávať sa nám 🙂 každý z nás
urobil v živote veci, ktoré ho trápia do teraz, ale dôležité je odpustiť
sebe samému a nechať to ísť. Minulosť je niečo, čo sa už nedá zmeniť,
takže je zbytočne nad tým vôbec uvažovať. Skús sa radšej sústrediť na
terajší okamih a čo môžeš urobiť teraz 🙂 Ak ťa stále ťaží situácia
s tým dievčaťom, skús jej napísať a ospravedlniť sa, no ver mi, že
príde do tvojho života ešte veľa iných ľudí, na ktorých môžeš
sústrediť svoju energiu. Držím palce, aby to všetko dobre dopadlo.
