#3526

Anonym

    Emma, rovesnícka poradňa:

    Ahoj, som rada, že si sa rozhodol vyrozprávať sa nám 🙂 každý z nás
    urobil v živote veci, ktoré ho trápia do teraz, ale dôležité je odpustiť
    sebe samému a nechať to ísť. Minulosť je niečo, čo sa už nedá zmeniť,
    takže je zbytočne nad tým vôbec uvažovať. Skús sa radšej sústrediť na
    terajší okamih a čo môžeš urobiť teraz 🙂 Ak ťa stále ťaží situácia
    s tým dievčaťom, skús jej napísať a ospravedlniť sa, no ver mi, že
    príde do tvojho života ešte veľa iných ľudí, na ktorých môžeš
    sústrediť svoju energiu. Držím palce, aby to všetko dobre dopadlo.