#5051

Anonym

    Nika:

    Ahoj, pri vyjadrovaní názoru neexistuje veková hranica, každý má na to
    právo už od detstva. Žiaľ, niektorí rodičia si myslia, že bitka je
    riešením, čo nie je správne. Ak je toto tvoj prípad alebo poznáš niekoho,
    ku komu sa rodičia takto správajú, určite o tom daj vedieť niekomu inému
    v rodine, učiteľke, psychologičke v škole atď. Držím ti palce!