#5052

Anonym

    Neznámy poradca:

    a inak kazdy hovori uz od detstva svoj nazor tak nechapem… ale nejdem sa
    rozculovat aby nahodou si mi nevicital/a ze si to ublizil a ze som ti nepomohol,
    len nechapem ako sa mozes spytat tuto otazku a ani tej druhej nechapem, ziadny
    normalny clovek nebije svoje deti, iba raz za cas ale to iba ked je to ozaj zle
    a po zadku