#5687

Anonym

    Kajusquaa:

    nie je to závislosť si myslím, ale treba podľanmňa balancovať oddych a
    fyzickú aktivitu. je fajn, si každý deň zacvičiť ale nemusí to byť vždy
    hardcore. Skús si dať ľahšie tréningy a len párkrát do týždńa
    tažšie, aby to nepoškodilo tvoje zdravie. Nie som odborník, to je len
    môj názor.