#5811

Anonym

    Neznámy poradca:

    Ako nevies ako dopadnes ty, tak radsej takto nehovor o svojich rodičov, ako
    by si sa citila keby tvoje dieťa sa za teba hanbilo? A podľa mňa je ubohe
    hovoriť o svojich rodičov že niesu múdri, o rodicov ktorý každý deň
    toho pre teba robia veľa, buď rada že máš strechu nad hlavou a jedlo, iny
    ludia si to len želajú, tak buc rada za to čo mas lebo raz nemusis mať
    ani to