19. októbra 2025 o 22:35
#5811
Anonym
Neznámy poradca:
Ako nevies ako dopadnes ty, tak radsej takto nehovor o svojich rodičov, ako
by si sa citila keby tvoje dieťa sa za teba hanbilo? A podľa mňa je ubohe
hovoriť o svojich rodičov že niesu múdri, o rodicov ktorý každý deň
toho pre teba robia veľa, buď rada že máš strechu nad hlavou a jedlo, iny
ludia si to len želajú, tak buc rada za to čo mas lebo raz nemusis mať
ani to
