17. októbra 2025 o 18:01
#5812
Anonym
Eva, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj, ďakujem, že si nám napísala. Rozumiem, že môže byť pre teba
ťažké cítiť sa inak len preto, že tvoje rodinné zázemie nie je rovnaké
ako u väčšiny spolužiakov. Ale vedz, že to odkiaľ pochádzaš, neuberá
nič z tvojej hodnoty. Byť prvá na gymnáziu a snívať o medicíne je
úžasné – odvaha, cieľavedomosť a odhodlanie, ktoré v sebe máš,
hovoria samy za seba. To, čo iní okolo teba možno zdedili, si ty buduješ a
vybuduješ svojimi vlastnými silami, a práve to je skutočná sila. Držím ti
palce, aby si v sebe našla silu a pokoj.
