#5812

Anonym

    Eva, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj, ďakujem, že si nám napísala. Rozumiem, že môže byť pre teba
    ťažké cítiť sa inak len preto, že tvoje rodinné zázemie nie je rovnaké
    ako u väčšiny spolužiakov. Ale vedz, že to odkiaľ pochádzaš, neuberá
    nič z tvojej hodnoty. Byť prvá na gymnáziu a snívať o medicíne je
    úžasné – odvaha, cieľavedomosť a odhodlanie, ktoré v sebe máš,
    hovoria samy za seba. To, čo iní okolo teba možno zdedili, si ty buduješ a
    vybuduješ svojimi vlastnými silami, a práve to je skutočná sila. Držím ti
    palce, aby si v sebe našla silu a pokoj.