#2332

Anonym

    Jarka, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj. Sme veľmi radi, že si sa nám zdôverila. Stáva sa, že človek má
    v živote takéto chvíle, kedy jednoducho nefunguje nič. Mám s tým
    skúsenosť tiež. Ale netreba to vzdávať. Mýslim, že ak máš okolo seba
    ľudí, ktorým dôveruješ a ktorí ťa majú radi, tak sa im môžeš
    zdôveriť. Možno nakoniec zistíš, že keď sa s nimi o tom porozprávaš,
    tak sa možno budeš cítiť lepšie. Alebo si môžeš nájsť napríklad
    v niečom novom záľubu. Môžeš porozmýšľať, čo ťa bavilo možno keď
    si bola menšia a postupom času si na to zanevrela. Alebo si nájdi niečo
    nové, čo si napríklad nikdy nerobila, len možno iba kvôli tomu, aby si
    nejako zahnala tú samotu, ktorú cítiš. Ak sa potrebuješ možno len niekomu
    vyrozprávať, môžeš sa nám ozvať aj do chatu, ktorý funguje každý
    pracovný deň od 14:00 do 20:00. Radi ti odpovieme. Držím palce.