Anonym
Jarka, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj. Sme veľmi radi, že si sa nám zdôverila. Stáva sa, že človek má
v živote takéto chvíle, kedy jednoducho nefunguje nič. Mám s tým
skúsenosť tiež. Ale netreba to vzdávať. Mýslim, že ak máš okolo seba
ľudí, ktorým dôveruješ a ktorí ťa majú radi, tak sa im môžeš
zdôveriť. Možno nakoniec zistíš, že keď sa s nimi o tom porozprávaš,
tak sa možno budeš cítiť lepšie. Alebo si môžeš nájsť napríklad
v niečom novom záľubu. Môžeš porozmýšľať, čo ťa bavilo možno keď
si bola menšia a postupom času si na to zanevrela. Alebo si nájdi niečo
nové, čo si napríklad nikdy nerobila, len možno iba kvôli tomu, aby si
nejako zahnala tú samotu, ktorú cítiš. Ak sa potrebuješ možno len niekomu
vyrozprávať, môžeš sa nám ozvať aj do chatu, ktorý funguje každý
pracovný deň od 14:00 do 20:00. Radi ti odpovieme. Držím palce.
