Anonym
Bianka- rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Saša , sme radi, že si sa nám zdôverila so svojou situáciou, ktorá
ťa trápi. V prvom rade si treba uvedomiť, že chudnutie , ako také je
náročným procesom , ktorý si vyžaduje veľa trpezlivosti a správnej
motivácie. Je dôležité si počas neho zachovať čistú hlavu a nevzdávať
sa. Podľa mňa je „alfou a omegou“ chudnutia jeho režim. Tým myslím, že
si musíš naplánovať kedy budeš jesť a aký bude časový interval medzi
jedlami. Dôležité sú raňajky a pohár vody, tie ti naštartujú
metabolizmus a dodajú energiu. Z vlastnej skúsenosti viem , že ak vynechám
raňajky môjmu telu to chýba a snaží sa to dohnať večer. Čo sa týka
večere odporučila by som ti niečo ľahšie napríklad zeleninové šaláty.
Je dôležité jesť pravidelne a piť veľa vody. Niekedy je hlad prezlečený
smäd. Existujú veľa rôznych tipov ,ktoré môžu no nemusia fungovať.
Všetko závisí predovšetkým od tvojho tela. Viem, že je náročné
udržiavať krok v tejto dobe so všetkými ideálmi, ktoré sa na nás sypú
prostredníctvom sociálnych sieti. Treba si však uvedomiť, že každý
z nás je iný. Nikto z nás nemá taký istý metabolizmus , trávenie či
stavbu tela. Sme všetci odlišní. Nikto z nás nie je dokonalí a ver mi
neexistuje ani dokonalá váha či postava ,pretože stále sa nájde niečo
s čím nebudeme spokojní. Dôležité je aby si sa ty cítila dobre a
krásne. To, že chceš schudnúť by malo vychádzať z tvojho vlastného
presvedčenia, že to chceš ty. Je dôležité aby si sa cítila dobre a
krásne vo svojom tele. Držím ti palce 🙂
