#2734

Anonym

    Blueberry:

    Myslím že to všetko je fajn je fajn pocit vedieť že dokážete niekomu
    pomôcť ale osobne poslednú dobu sa cítim hrozne s je to už vyše roka
    robím všetko preto aby to bolo už lepšie, ale nočné mory strach že zas
    urobite niečo pre niekoho a nebude im to stačiť ďalšie nadávky a všetko
    musí byť v najmenšiom poriadku je hrozná vedieť že sa zobudite s tým
    šťastim kedy ste s rodinou a môžete byť úplne šťastný s potom prísť
    medzi ľudí vo vašom okolí a robiť všetko podľa nich je hrozný a toľko
    krát som povedala že chcem ísť preč aspoň späť kde som vyrastala nemohli
    sme… A preto o 4roky pôjdem na vysokú a chcem sa venovať pomoci kde
    pomôžem deťom ako sú tu lebo je to správne a vy robite správnu vec aj keď
    život neni prechádzka ružovou záhradou s nemali by ste brať všetko tak
    ružovo ale ja to zatiaľ nechápe em však čo by ste asi mohli čakať od
    tínedžera vo veku 16 rokov kedy len „spoznáva svet“ Mám rada kamarátov
    s je ich dosť ktorý vedia všetko o mne ale ani rodina ani tí kamaráti
    nevedia moje myšlienkové pochody aké mám v hlave ja ale viem aké je byť
    obľúbená a viem aké je byť úplne nikto viem to a preto tvrdim že niekto
    musí tie veci zažiť aby vedel aké to naozaj je áno psychológia je dobrá
    vec moja mama je psxchologička a je to fajn ale je ťažké povedať niekomu
    všetko čo vás toľko roky trápy moja mama vie že to začalo smrťou babky
    lebo tie veci a problémy sa ukladali a ten rok som to neriešila a skončilo to
    s depresiou a nespavosťou mne to všetko pomohlo ale len preto že to je moja
    mama ktorú poznám mamina v práci robí toľko sedení aby mohla pomôcť
    tomu dieťaťu ale trvá to dlho s nikdy nepovie celú pravdu a môže sa
    ďalej trápiť ale to je aj touto dobou som rada za to kde som a ako ma
    vychovali rodičia pretože keď sa pozriem na túto dobu je hrozná to čo
    robia tínedžeri v ešte mladšiom veku ako som ja tak to je hrozné…
    Myslím tým že nie je správne chovanie tých detí určitá časť si za to
    môže sama možno tým že si mysli že je stred pozornosti tak môže
    ubližovať, piť,fajčiť a drogovať… A občas ten ktorému vážne treba
    pomôcť nepomôže už nikto a zabije sa neni to správne pretože ten človek
    sa trápil tak moc s tak moc potreboval pomoc ale nikto tu nebol nikto nebol
    schopný pomôcť len preto že sa bojí už niekomu veriť bojí sa že sa mu
    vysmeju