#2822

Anonym

    Nika:

    Ahoj, milý neznámy človek, mrzí ma, že sa takto cítiš. Rozumiem tomu,
    tiež som niečo také zažívala a zažívam. Môžeš sa skúsiť venovať
    činnostiam, ktoré ťa bavia, tráviť čas s ľuďmi, ktorí ťa robia
    šťastnými. Ak to trvá už 3 mesiace vkuse, odporúčala by som ti
    vyhľadať odbornú pomoc. Môžeš to povedať rodičom alebo inému
    dospelému, ktorý by ti mohol pomôcť vyhľadať psychológa, prípadne
    psychiatra a spoločne sa môžete na danú vec pozrieť bližšie. Môžeš
    skúsiť aj chat alebo e – mail tejto linky. Veľmi ti držím palce,
    pretože stojíš za to, aby si žil/žila lepší život.