- Táto téma je prázdna.
-
Téma
-
Moja kamoska si obcas ublizuje. Nie casto, tak raz za 4 mesiace. Nechce sa zabit, No chcela by to riesit. Nechce vsak, aby sa to dozvedeli jej rodicia. Ak to povie psychologovi, je povinny povedat to rodicom? Od akeho veku uz sa rodicom nemusi hovorit nic?
Ukázať 2 vlákna odpovedí
Ukázať 2 vlákna odpovedí
