- Táto téma je prázdna.
-
Téma
-
Ahojte
Napísala som to tu preto lebo nemám veľa kamarátov. Skôr vôbec. Ak by som bola úprimná, chcela by som sa s niekým baví. Ak sa chcete so mnou baviť tak mi sem odpiste
Ukázať 0 vlákien odpovedí
Ukázať 0 vlákien odpovedí
