• Táto téma je prázdna.
  • Autor
    Téma
  • #8143 Odpovedať

    Mimka

      Ahojte
      Napísala som to tu preto lebo nemám veľa kamarátov. Skôr vôbec. Ak by som bola úprimná, chcela by som sa s niekým baví. Ak sa chcete so mnou baviť tak mi sem odpiste

    Ukázať 0 vlákien odpovedí
    • Autor
      Odpovede
      • #8146 Odpovedať

        Mimi, rovesnícka poradkyňa

          Ahoj, som rada, že si napísala rovesníckej poradne. Mrzí ma tvoja situácia a rozumiem, že to pre teba musí byt veľmi náročné, pretože každý potrebuje mať v živote niekoho blízkeho s kým si rozumie. Rozumiem, že nájsť si nových kamarátov nejde vždy tak jednoducho ako by sme chceli. Mohla by si sa možno skúsiť prihlásiť ne nejaký nový krúžok, kde by si spoznala ľudí s podobnými záujmami. Aj keď je občas náročné, len tak sa k niekomu prehovoriť, neboj sa byť ta prvá, ktorý skúsi naviazať nový kontakt. Ak máš pocit, že si na všetko sama, neboj sa o tom porozprávať so svojimi rodičmi alebo môžeš pokojne kontaktovať aj naši linku detskej dôvery prostedníctvom telefónu: 0800 221 021, mailu: poradna@linkadetskejdovery.sk , alebo chatu, kde sa môžeš porozprávať s odborníkmi. Veľmi ti budem držať palce a dúfam, že sa ti podarí nadviazať nejaké nové kamarátstva.

      Ukázať 0 vlákien odpovedí
      Odpoveď na: Hľadám kamarátov
      Vaše údaje:




      <a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

      Zrušiť