- Táto téma je prázdna.
-
Téma
-
Ahojte,
neviem, ako to napísať. Už dlhšie nad tým premýšľam, no až teraz som sa k tomu dostala. Už nejaký čas mám problém s jedlom. Nechutí mi a mám nastavené, že môžem jesť maximálne dvakrát za deň, viac nie. Keď to náhodou poruším, mám silné výčitky, vyvolávam si zvracanie a mám úzkosť. Potrestám sa tým, že na druhý deň jem len jedenkrát.
Posledné týždne je to však tak, že mám výčitky za všetko, čo zjem. Nenávidím svoje telo, cítim sa nechutná, odporná, zbytočná a hnusná. Necítim sa dobre vo svojom tele. Všetko to začalo ešte v novembri, keď som prestávala jesť, ale od nového roka je to len horšie a horšie.
Neviem, čo robiť, pretože veľmi často mávam problém s tlakom, mávam závraty a som celkovo slabá. Nedokážem jesť viac než dvakrát za deň, pretože mám pocit, že si to nezaslúžim. Občas naschvál vynechávam všetko jedlo.
Úprimne, som už veľmi vyčerpaná. Vedeli by ste mi, prosím, poradiť, čo mám robiť?
