- Táto téma je prázdna.
-
Téma
-
Viem že to nie je akože ani veľmi problém alebo čo ale chcela som sa spýtať že , ja mam 12 rokov , veľa ľudí sa pýta že či nie sú na svoj vek príliš tuční alebo vysokí ale ja mam opačný problém , ako som spomínala mam 12 rokov 150cm a nejako 34 kg mam pocit že som oproti spolužiačkam a rovesnickam malá , všetci v rodine hovoria že vyrastiem lebo môj otec keď išiel na strašnú bol jeden z najnižších ale keď odchádzal bol medzi najvyššími ale no ja som od 1 triedy vždy bola 2-3 najnižšie dievča v triede a neviem prečo myslite že som na tom primerane svojmu veku , lebo moja bestie je odo mňa vyššia o hlavu a ona nie je ani najvyššia v triede
Dakujem za všetky milé odpovede ✨
Ukázať 1 vlákno odpovedí
Ukázať 1 vlákno odpovedí
